Yukarı kaydır


Ulaşım ve Ulaştırma Sistemleri


Dacel Mühendislik yenilikçi veri ve iletişim çözümleri, Raylı Sistem, Karayolu, Tünel, Havalimanı, Deniz Limanı Otomasyonu Çözümleri için bir çok yeni uygulama alanına kapı açar. Ürünlerimiz aşırı sağlamlığı ve Germanischer Lloyd onayı ile size en yüksek network ve uygulama performansını sunar. Ulaşım sistemleri kapsamında çalıştığımız alanlar;

Deniz Ulaşımı

Belden ile On-Board Performansını Maksimuma Çıkartmak
Yarının multimedya dünyasına hazır olun. Belden'in yenilikçi veri ve iletişim çözümleri, yolcu gemileri, kargo gemileri ve askeri gemiler için bir çok yeni uygulama alanına kapı açar.Ürünlerimiz aşırı sağlamlığı ve Germanischer Lloyd onayı ile denizcilikte en yüksek network performansını sunar.

 

Havaalanları

""

Havaalanlarında Güvenilirlik Üzerine Odaklanmak
Belden ile kalkışa hazır olun – Üstün güvenilirlik için haklı bir üne sahip çözümlerimiz dünya genelindeki havaalanlarında bizi popüler bir seçim yapmıştır.Bu sağlam ürünlerimizin havaalanı işletmeciliğinin her alanında kanıtlanmış bir sicili vardır.Redundancy mekanizmaları ve güvenlik özellikleri geniş bir çeşitlilikteki ürünlerimizi havaalanı uygulamaları için uygun kılmaktadır.

Karayolu ve Tünel Otomasyonu

""

Neden Otomasyon Kurulmalı?

 

Diğer destek sistemler

""