Yukarı kaydır


Lumberg Automation Türkiye

Lumberg Automation Türkiye


""Otomasyon teknolojileri değişiyor.Algılama, kontrol ve denetleme.Otomasyon ayrıca sensör ve aktüatörlerde, kontrol sistemlerinde akıllı network gereksinimi duyuyor- işte bu Lumberg Otomasyonun dünyası.

1980’lerin başından beri, Lumberg endüstriyel otomasyon teknolojilerindeki tüm alanlarda kaliteli konektörler ve kablolama ekipmanları için bir simge olmuştur.Ürün sahada direkt kullanımına olanak sağlayan bu yapı zor çevresel koşullarda bile üstün ürün karakteristikleri sunmaktadır.

Lumberg makine mühendisliği ve üretim sistemlerinde geniş bir endüstriyel çeşitlilikle otomotivden malzeme taşımaya, gıda endüstrisine kadar komple kablolama çözümleri sunmaktadır.

Lumberg ™ ürünleri gibi sektörlerde geniş bir yelpazede mekanik mühendislik ve üretim sistemleri için tüm endüstriyel otomasyon teknolojisi uygulamaları ve komple kablolama kavramlar için elektronik alan otobüs bileşenleri ve konnektörü ve dağıtım kutusu sistemleri gibi akıllı kablolama çözümleri sunmak . Lumberg ™ ürünleri mükemmel kompakt tasarım , kimyasal direnç ve aynı zamanda yüksek mekanik ve elektriksel yükleme kapasitesine sahiptir. Merkezi veya merkezi olmayan alan bus bileşenleri tek ve çift uçlu kordsetler itibaren ,Lumberg ™ aralığı ideal çözümler sunuyor .


Lumberg Automation ÜrünleriEndüstriyel RFID Teknolojileri