Yukarı kaydır


BOSCH Türkiye

BOSCH Türkiye


Katma değer yaratan yeniliklerimiz “Yaşam için teknoloji” çevre, kalite, performans ve güvenilirlik açısından rakipsizdir.Misyonumuz, Bosch ürünleriyle yaşam kalitesini iyileştirmektir. En son teknoloji ve sürdürülebilirlik mihenk taşlarımızdır. Aynı zamanda, sosyal ve ekolojik sorumluluklarımızı da tümüyle sahipleniyoruz. Bu şekilde, insanların şu andaki ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşıladığımızdan emin oluyoruz.

Bosch’ta çalıştığınız zaman, ileri teknoloji ve hizmetlere sahip bir şirketin parçası olursunuz. Almanya’da yaklaşık 80 lokasyonda ve dünya genelinde ise 60 ülkede temsil edilmekteyiz. 2012 mali yılındaki satışlarımız 52,5 milyar Avro tutarındaydı. Dünyada 306.000'den fazla çalışanımızın 10.148 kadarı Türkiye’de çalışmaktadır.

Bosch bir vakıf şirketi olduğu için, finansal olarak özgür hareket edebilmekte, uzun vadeli planlayabilmekte ve geleceğe yatırım yapabilmekteyiz. 2012 yılında dünya genelinde araştırma ve geliştirmeye 4,8 milyar Avro yatırım yapmamız bunu nasıl başardığımıza bir örnektir. Bunun sonucu olarak dünya genelinde bir yıl içinde 4.784’ten fazla yeni patent başvurusu yapıyoruz.

 


BOSCH Ürünleri