Yukarı kaydır


Ürünler


Kablo ve Konnektörler > Belden Single Pair Ethernet (SPE)


Single Twisted pair özellikli teller yeterli olduğunda hantal olan tescilli ve eski fieldbus sistemlerine razı olur musunuz ?

Daha yüksek bir bant genişliği ile daha düşük bir ağırlık ve maliyetle SPE'nin bugün özellikle otomotiv sektöründe başarılı olduğu kanıtlanmıştır.

spe

spe

Single-Pair Ethernet'in 6 Avantajı

1-Geleneksel Fieldbus kablolarına göre %50 daha az ağırlık ve yer kaplar. Daha düzenli, tanımlanmış bir altyapı sağlar ve güç ve sıcaklık kontrol gereksinimlerini azaltır.

2-Daha hızlı ve daha kolay kurulum, yeni fabrika zemini yapıları için malzeme ve işçilik maliyetlerini düşürerek saha cihazları, sensörler ve aktüatörlerin mevcut ağ ortamına ek bir gateway ve interface olmadan kolayca entegre edilmesini sağlar.

3-1 Gbps ve çoklu gigabit seçenekleriyle 10 metreye kadar mesafe ve iletim performansının 10 katını destekleme özelliğine sahip 10 kat daha iyi menzil ve cihaz kapsama potansiyeli.

4-Power over Data Lines(PoDL) ile birlikte kısa çok noktalı bağlantı segmentleri aracılığıyla ek güç hattı olmayan veri yolu topolojileri.

5-Ortak bükümlü çift kablonun bir kabloda dört SPE kanalı sağladığı yerlerde kablo paylaşımı potansiyeli ile basit, uygun maliyetli pasif hat dağıtımı.

6-Bilinen standartlara dayalı kablo ve kurulan M2I2C2E2 / M3I3C3E3'ü karşılayan değiştirilebilir, takılabilir M8 ve M12 konnektör arabirimleriyle bağlantı sağlama