Yukarı kaydır


Ürünler


(Network) Sistemleri > HSR ve PRP Endüstriyel Ethernet Switchler


Hirschmann ™ Yönetilebilen RSP Endüstriyel Ethernet Switchleri

RSP anahtarı serisi, yeni IEC Standardı Yedeklilik Protokollerini (PRP, HSR) desteklemektedir. Bu yeni teknikler, PRP (Paralel Yedekleme Protokolü) ve HSR (Yüksek Erişimli Kesintisiz Yedekleme), uluslararası IEC62439 standardına dayanıyor ve bu nedenle gelecekteki güvenlik ve birlikte çalışabilirliği garanti ediyor. Artık ağlar, kesintisiz olarak gerçek zamanlı veri iletişimi ile ilk kez inşa edilebilir. IEEE 1588v2'ye uygun hassas zaman senkronizasyonu ile ölçüm cihazlarını senkronize eder.

Sağlam donanım ve güçlü bir işletim sistemi ile Hirschmann'dan gelen RSP anahtarları, son derece zorlu çevre koşullarına çalışabilir. HiOS ile otomasyon sektöründe yeni bir kriter belirleyecek ve Endüstriyel Ethernet switchleri için uygulama alanını daha da genişletecek yeni bir işletim sistemi var. 

Sayısız yönetim ve teşhis seçeneklerine ek olarak HiOS, IEEE 1588v2'ye uygun hassas zaman senkronizasyonu ve çeşitli yedeklilik protokolleri sağlar. Kapsamlı güvenlik mekanizmaları, ağınızı saldırılara ve çalışma hatalarına karşı korur, böylece yüksek ağ kullanılabilirliğine katkıda bulunur.

Yönetilebilir Fast ve Gigabit Endüstriyel Ethernet RSP Swit..
Yönetilebilir Fast Ethernet Power Rail RSPS Endüstriyel Eth..
Yönetilebilir Gigabit Endüstriyel Ethernet RSPE Switch
RSPM Modülleri (RSPE için)