Yukarı kaydır


LENEL Türkiye

LENEL Türkiye


Lenel 1991 yılında kurulduğunda, rakip güvenlik sistemleri son derece özel ve kapalı. Ancak Lenel kurucuları ve mühendisler, üçüncü taraf güvenlik bileşenleri ile açık mimarisi ve aerodinamik entegrasyon değerini gördü.

1995 yılında, Lenel müşteriler işletim sistemleri ve veri tabanlarına erişim kontrolü ve video yönetimi kendi sistem her yönüyle nihai entegrasyon esnekliği, ulaşmanıza yardımcı olmak için, OnGuard®, ilk açık mimari güvenlik platformu başlattı. Bugün, Lenel Fortune 100 firmaları, finans kurumları, üniversiteler ve kamu kuruluşları da dahil olmak üzere, dünya çapında şirketler için çözümler sunmaktadır.

OnGuard ile, müşterilerimizin mevcut ve hatta daha eleştirel, onların gelecekteki güvenlik gereksinimlerini desteklemek için yeteneklerini geliştirmeye devam. OnGuard gelişmiş üçüncü parti teknolojileri ile sorunsuz bir şekilde entegre sağlar açık mimarisi de maliyet-etkin bir sistem göç ve eski yatırımların korunmasını sağlar.

Sektörün önde gelen eğitim, teknik destek, profesyonel hizmetler ve özel çözümleri ile, Lenel her müşteri, her zaman için üstün bir deneyim yaratmak için kararlıdır.

Lenel UTC Binası ve Endüstri Sistemleri, United Technologies Corp. (: UTX NYSE) bir birimin parçası.


LENEL Ürünleri