Yukarı kaydır


Ürünler


Hareket ve Sürücüler > Servo Sistemler


Dac-el mühendislik servo sistemler olarak ürün yelpazesinde Siemens ve Mitsubishi Electric markalarını bulundurmaktadır.

Siemens ,Servo tahrik sistemi,  performansa göre optimize edilmiş, kullanıcı dostu servo sürücü sistemi bir SINAMICS V90 servo sürücü ve bir SIMOTICS S-1FL6 servo motor içerir. Farklı çerçeve boyutları ve motor şaftı yükseklikleri, tek ve üç fazlı hat kaynakları üzerinde geniş uygulama yelpazesine sahiptir. Konumlama, taşıma ve sarma gibi dinamik hareket ve işleme odaklı geniş bir uygulama yelpazesi gerçekleştirmek için güç tahmini 0.05 ila 7.0 kW arasında değişen sekiz servo sürücü çerçeve boyutu ve yedi motor şaft yüksekliği vardır. Yeni SIMATIC S7-1500 T-CPU Gelişmiş Kontrol Cihazı ile TIA Portalı V14'teki operasyona ek olarak, servo sürücü sistemi SIMATIC S7-1500 Gelişmiş Kontrol Cihazı ve SIMATIC S7-1200 Temel Kontrol Cihazı ile de kullanım için uygundur.

Mitsubishi Electric, AC Servoları—MELSERVO: Bir servo motor ve amplifikatörden oluşan MELSERVO sistemleri çeşitli makine ve donanımların hareketli parçalarını kontrol etmek (hız, tork, hizalama, yer vb.) için idealdir. Endüstriyel makineler için itici bir güç olan bu sistemler, rekabetçi cihazların geliştirilmesine katkıda bulunur.

MELSERVO-J4
Melservo-J3
Siemens Sinamics V90 Serisi Mutlak Enkoderli Servo Set
Siemens Sinamics V90 Serisi Artımsal Enkoderli Servo Set
Siemens Sinamics V90 Serisi Servo Motorlar
Siemens Sinamics V90 Serisi Servo Sürücüler
Siemens Sinamics V90 Serisi Servo Kablo ve Aksesuarlar
HG-KN Servo Motorlar 3000 d/d
HG-SN Servo Motorlar 2000 d/d
MR-JE-A Servo Sürücüler
MR-JE-B Servo Sürücüler
Wecon Servo Motor ve Sürücüler
Wecon VD2 Serisi Servo Sürücü ve Motor
SIMOTICS S-1FK7 Servo Motorlar