Yukarı kaydır


Endüstri 4.0


Sanayi Devrimi, birçok çağdaş otomasyon sistemini, veri alışverişlerini ve üretim teknolojilerini içeren kollektif bir terimdir. Bu devrim nesnelerin interneti, internetin hizmetleri ve siber-fiziksel sistemlerden oluşan bir değerler bütünüdür.

Endüstri

Endüstri

DAC-EL, Nesnelerin İnterneti (IoT) 'nin bir bilişim haline gelmesinden çok önce, makineden makineye (M2M) iletişimi ile bağlı sistemler kuruyor. İster yeni bir kablosuz özellikli cihaz tasarlayıp inşa etmeyi, mevcut bir teknolojiyi Nesnelerin İnterneti'ne entegre etmeyi, ister aygıtın özelliklerini genişleterek kullanışlılığını arttırmayı hedefliyor olun, mühendislerimiz size yardımcı olabilir. DAC-EL ayrıca Endüstriyel IoT (Endüstri 4.0) ve Endüstri 4.0 teknolojileri ile sistemleri hızlandırmak için kapsamlı üretim otomasyonu, İstatistiksel Proses Kontrol  ve test ve ölçüm hizmetleri sunmaktadır. Dac-el olarak, verileri toplayan / analiz eden “kenar hesaplamaya” odaklanarak, üretimin dijital değişimine “tek elden” bir çözüm sunmaktayız.

Geliştirme Süreci

Müşterilerimiz için yıllara dayanan özel çözümler üreten deneyimimizle, IoT çözümleri oluşturmak için üç aşamalı bir süreç belirledik.

Aşama 1 - Görüşünüzü Ayarlayın

Cihazınızda kablosuz bağlantının etkinleştirilmesi, yalnızca potansiyelinin başlangıcıdır, bu nedenle geliştirme sürecimiz, istediğiniz çözümü anlamakla başlar. Olası özellikler ve işlevlerin listesi her zaman genişler, bu da cihazınızın tam olarak ne yapmasını istediğinizi anlamanıza yardımcı olur.

Aşama 2 - Çözümü Tasarlayın

Kullanıcılar cihazı nasıl kontrol edecekler? Ürün yazılımı güncellemelerini nasıl dağıtıyorsunuz? Cihazınızın toplayabildiği değerli verileri nasıl kullanmalı ve bu veriler nerede olmalıdır? Hangi özellikler otomatikleştirilebilir?

3. Aşama - İnşa Et!

Microsoft Azure ve AWS gibi önde gelen platformları ve MQTT, HTTP / HTTPS, REST ve AMQP gibi endüstri standardı protokollerini kullanarak, aşağıdakiler dahil olmak üzere çok çeşitli özellikleri uygulamanıza yardımcı olabiliriz:

  • Cihazların bağlanması
  • Bulut hizmetleri
  • Uzaktan kumanda ve izleme
  • Otomasyon
  • Uzaktan yükseltme/güncelleme
  • Veri toplama ve raporlama
  • İnteraktif dokunmatik ekranlar ve kullanıcı arayüzleri
  • Öngörücü bakım
  • Güvenlik