Yukarı kaydır


SIEMENS Türkiye

SIEMENS Türkiye


siemens-partner-factory

siemens-partner-scada

 

 

Görsellere tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Siemens AG (Berlin ve Münih), 165 yılı aşkın süredir mühendislikte mükemmellik, inovasyon, kalite ve güvenilirlik yönleriyle öne çıkan uluslararası bir teknoloji şirketidir. 200'den fazla ülkede faaliyet gösteren şirket elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalleşme alanlarına odaklanmaktadır. Enerji ve kaynak verimli teknolojilerde dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Siemens aynı zamanda, off-shore rüzgar türbini inşası, enerji üretimi amaçlı kombine çevrim türbini tedariği ve enerji iletimi çözümlerinde lider konumda bulunmaktadır. Siemens ayrıca, altyapı çözümleri ile endüstri için otomasyon ve yazılım çözümlerinde de öncülük yapmaktadır.

Siemens Türkiye, bunların yanı sıra, medikal görüntüleme sistemlerinin (bilgisayarlı tomografi, manyetik rezonans vb.) önde gelen tedarikçileri arasında yer almaktadır ve laboratuvar diagnostiği ile birlikte klinik IT alanlarında da lider konumdadır.

30 Eylül 2013'te sona eren 2013 mali yılında şirketin devam eden faaliyetlerden elde ettiği toplam satış geliri yaklaşık 75,9 milyar Euro'ya, devam eden faaliyetlerden net kârı ise 4,2 milyar Euro'ya ulaşmıştır. Eylül 2013 sonu itibariyle Siemens'in dünya genelindeki toplam çalışan sayısı yaklaşık 362 bindir.

referans

 

SolutionPartner
DACEL ELEKTRIK ELEKTRONIK MUH. LTD. STI
Factory Automation
SCADA

 


SIEMENS Ürünlerisiemens,siemens türkiye,siemens scada,siemens fabrika otomasyonu,siemens endüstriyel iletişim