Scroll Up


Network Systems > HSR and PRP Industrial Ethernet Switches


Hirschmann ™ Yönetilebilen RSP Endüstriyel Ethernet Switchleri

RSP anahtarı serisi, yeni IEC Standardı Yedeklilik Protokollerini (PRP, HSR) desteklemektedir. Bu yeni teknikler, PRP (Paralel Yedekleme Protokolü) ve HSR (Yüksek Erişimli Kesintisiz Yedekleme), uluslararası IEC62439 standardına dayanıyor ve bu nedenle gelecekteki güvenlik ve birlikte çalışabilirliği garanti ediyor. Artık ağlar, kesintisiz olarak gerçek zamanlı veri iletişimi ile ilk kez inşa edilebilir. IEEE 1588v2'ye uygun hassas zaman senkronizasyonu ile ölçüm cihazlarını senkronize eder.

Sağlam donanım ve güçlü bir işletim sistemi ile Hirschmann'dan gelen RSP anahtarları, son derece zorlu çevre koşullarına çalışabilir. HiOS ile otomasyon sektöründe yeni bir kriter belirleyecek ve Endüstriyel Ethernet switchleri için uygulama alanını daha da genişletecek yeni bir işletim sistemi var. 

Sayısız yönetim ve teşhis seçeneklerine ek olarak HiOS, IEEE 1588v2'ye uygun hassas zaman senkronizasyonu ve çeşitli yedeklilik protokolleri sağlar. Kapsamlı güvenlik mekanizmaları, ağınızı saldırılara ve çalışma hatalarına karşı korur, böylece yüksek ağ kullanılabilirliğine katkıda bulunur.

Managed Fast and Gigabit Ethernet RSP Switches
Managed Fast Ethernet Power Rail RSPS Switches - Smart
Managed Gigabit Ethernet RSPE Switches
RSPM Modules (for RSPE)