Scroll Up


Motion and Drives > Servo Systems


Dac-el mühendislik servo sistemler olarak ürün yelpazesinde Siemens ve Mitsubishi Electric markalarını bulundurmaktadır.

Siemens ,Servo tahrik sistemi,  performansa göre optimize edilmiş, kullanıcı dostu servo sürücü sistemi bir SINAMICS V90 servo sürücü ve bir SIMOTICS S-1FL6 servo motor içerir. Farklı çerçeve boyutları ve motor şaftı yükseklikleri, tek ve üç fazlı hat kaynakları üzerinde geniş uygulama yelpazesine sahiptir. Konumlama, taşıma ve sarma gibi dinamik hareket ve işleme odaklı geniş bir uygulama yelpazesi gerçekleştirmek için güç tahmini 0.05 ila 7.0 kW arasında değişen sekiz servo sürücü çerçeve boyutu ve yedi motor şaft yüksekliği vardır. Yeni SIMATIC S7-1500 T-CPU Gelişmiş Kontrol Cihazı ile TIA Portalı V14'teki operasyona ek olarak, servo sürücü sistemi SIMATIC S7-1500 Gelişmiş Kontrol Cihazı ve SIMATIC S7-1200 Temel Kontrol Cihazı ile de kullanım için uygundur.

Mitsubishi Electric, AC Servoları—MELSERVO: Bir servo motor ve amplifikatörden oluşan MELSERVO sistemleri çeşitli makine ve donanımların hareketli parçalarını kontrol etmek (hız, tork, hizalama, yer vb.) için idealdir. Endüstriyel makineler için itici bir güç olan bu sistemler, rekabetçi cihazların geliştirilmesine katkıda bulunur.

MELSERVO-J4
Melservo-J3
Siemens Sinamics V90 Series Servo Set with Absolute Encoder
Siemens Sinamics V90 Series Servo Set with Incremental Enco..
Siemens Sinamics V90 Series Servo Motors
Siemens Sinamics V90 Series Servo Drives
Siemens Sinamics V90 Series Servo Cable and Accessories
HG-KN Servo Motors 3000 d/d
HG-SN Servo Motors 2000 d/d
MR-JE-A Servo Drivers
MR-JE-B Servo Drivers